Konsultacja lekarska

Medycyna estetyczna pozwala cieszyć się ładnym wyglądem, a wraz z tym dobrym samopoczuciem. Aby osiągnąć zamierzony cel, warto poszukać specjalisty, który profesjonalnie i długofalowo zaplanuje odpowiednią kurację odmładzającą.

W celu uzyskania jak najlepszych efektów, oprócz mojej pracy niezbędna jest Państwa motywacja. Warto zainwestować w wygląd dla siebie samych,  nie ulegając modom.  Jeśli chcemy wyglądać dobrze, dbajmy o twarz i ciało kompleksowo.

Medycyna estetyczna polega na indywidualnym podejściu do pacjenta, obejmującym zwrócenie uwagi na zdrowy styl życia, właściwą dietę, profilaktykę, pielęgnację, zdiagnozowanie  przyczyn starzenia się organizmu oraz współistniejące choroby. Praca dobrego lekarza medycyny estetycznej  skupia się  przede wszystkim na podtrzymaniu młodego wyglądu z uwzględnieniem opisanych powyżej czynników.

Ważne jest uzyskanie optymalnego efektu, najlepszego dla każdej osoby. Służą temu konkretne zabiegi -  odpowiednio dobrane i dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wszystkie zabiegi poprzedzam dokładną diagnozą, analizą zarówno preferencji pacjenta, jak i jego stanu zdrowia. Proponuję te, które będą najlepiej służyły pacjentowi - wpłyną i  na jego zdrowie i urodę.

 

Zapewniam,  że w moim gabinecie znajdą Państwo profesjonalną pomoc  oraz fachowe doradztwo.  Zapraszam.