Neauvia Hydro Deluxe

Neauvia Hydro Deluxe to pierwszy na rynku polskim, tak doskonały i idealnie skomponowany, produkt do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała. Klasyczne zabiegi mezoterapii pozwalają jedynie na uzyskanie chwilowego efektu nawilżenia skóry i poprawę jej wyglądu.

Neauvia Hydro Deluxe to jedyna tak luksusowa terapia nawilżająca, która działając w trzech wymiarach - nawilżania, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrniania skóry - zapewnia doskonały i długotrwały efekt.

KWAS HIALURONOWY
JESZCZE NIGDY NIE BYŁ TAK CZYSTY!

KWAS HIALURONOWY POZYSKIWANY Z BACILLUS SUBTILIS

Najczystszą, dostępną obecnie formę kwasu hialuronowego pozyskuje się z Bacillus Subtilis. Ta niepatogenna dla ludzi bakteria wytwarza HA w procesie opartym na wykorzystaniu wody.

Niepodważalne zalety kwasu hialuronowego pozyskiwanego z Bacillus Subtilis:

 • Wyjątkowa czystość
 • Wysokie bezpieczeństwo aplikacji
 • Ustalona masa cząsteczkowa
 • Możliwość zastosowania wysokiego stężenia HA
 • Długi okres trwałości

HYDROKSYAPATYT WAPNIA

Hydroksyapatyt wapnia (CaHA) to minerał występujący w naturze i bezpieczny dla ludzkiego organizmu, który po wprowadzeniu do skóry stymuluje proces neokolagenezy. Po zastosowaniu preparatu poprawie ulega zarówno gęstość, jak i elastyczność skóry. Jednocześnie kwas hialuronowy pozwala osiągnąć idealny rezultat objętościowy, a CaHA zapewnia najlepszy możliwy efekt rewitalizacyjny.

Zespół Neauvia Organic ds. badań i rozwoju opracował unikalny na skalę światową produkt do mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe, zapewniający produkcję kolagenu!

Bezpieczne, optymalne stężenie CaHA zapewnia doskonałe wyniki bez występowania skutków ubocznych.

AMINOKWASY GLICYNA I L-PROLINA

Neauvia Hydro Deluxe zawiera także aminokwasy - glicynę i l-prolinę - stanowiące główne komponenty do produkcji kolagenu. Ponadto dodatek tych dwóch składowych białka tkanki łącznej, powoduje, że otrzymany efekt estetyczny jest długotrwały, a jakość skóry i jej nawilżenie zdecydowanie lepsze.

DLACZEGO NEAUVIA HYDRO DELUXE?

 • nieusieciowany kwas hialuronowy o najwyższym stężeniu 18 mg/ml pozwala
  uzyskać najlepszy efekt nawilżenia skóry
 • dzięki unikalnej technologii pozyskiwania kwasu hialuronowego to najczystszy na rynku produkt do biorewitalizacji skóry, gwarantujący bezpieczeństwo przeprowadzanego zabiegu i długotrwały efekt
 • dodatek hydroksyapatytu wapnia stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze, dzięki czemu skóra uzyskuje blask i wyjątkową jędrność i sprężystość
 • zawartość dwóch aminokwasów glicyny i L-proliny utrwala i podtrzymuje swoistą siatkę kolagenową, zapewniając zachowanie pięknego owalu twarzy

ILE TRWA I JAK WYGLĄDA ZABIEG NEAUVIA HYDRO DELUXE?

 1. Lekarz dobiera odpowiednią dla pacjenta formę znieczulenia oraz metodę podania preparatu.
 2. Samo podanie preparatu trwa około 30 – 40 minut, w zależności od miejsc zastosowania.
 3. Dla osiągnięcia optymalnego efektu zaleca się serię zabiegów (3) rozpisanych przez lekarza. Zazwyczaj podczas jednej wizyty podaje się max. 5 ml preparatu.